Par mums

Izaicinājums ES tirgum

Nodrošinām uzņēmumus ar personālu jau vairāk kā 8 gadus

Droši

Uzņēmums ar vairāk
kā 12 gadu pieredzi

Ātri

Aizpildi anketu un varbūt
jau rīt būsi jaunā darbā

Ērti

Reģistrējies mūsu mājaslapā
un gaidi uzaicinājumu

Lēti

Visi mūsu pakalpojumi
ir bez maksas
„Eurochance" ir izaicinājums Latvijas un Eiropas tirgum. Kompānija tika izveidota, lai palīdzētu apgūt un izmantot Eiropas Savienības sniegtās priekšrocības. Uzņēmuma galvenā darbības sfēras ir nodrošināšana ar personālu.
„Eurochance” darbības teritorija ir viss Eiropas Savienības iekšējais tirgus. Šobrīd veiksmīgi darbojamies Zviedrijā un Spānijā un strādājam pie tā, lai drīz sāktu darbību arī Skandināvijas valstīs un Holandē.

Nodrošinām ar personālu

Nodrošināšana ar personālu, jeb kā to citās valstīs sauc - darbaspēka izīrēšana. Tas ietver kvalitatīva, godīga un čakla darbaspēka izīrēšanu uzņēmumiem, kuriem tas ir nepieciešams. Darbaspēks parasti tiek īrēts tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams, piemēram „karstajās stundās”, kad ir visvairāk apkalpojamo klientu, vai neparedzēta darba apjoma pieauguma gadījumā. Tādējādi uzņēmumi saņem papildus darba rokas tieši tad un tikai tad, kad tas ir vajadzīgs. Tas novērš dīkstāvi un efektivizē finansu resursu izmantošanu.

Piesakies darbam!

„Eurochance” piedāvā ikvienai personai, kura vēlas strādāt un nopelnīt atbilstošu atalgojumu, piereģistrēties mūsu on-line datu bāzē, kas paver iespējas uz labi apmaksātu, stabilu un interesantu darbu.
„Eurochance” augstu vērtē darbinieku drošību un veselību, tādēļ par visiem mūsu darbiniekiem tiek maksāti nodokļi, kas dod iespējas saņemt slimības naudu vai bezdarbnieku pabalstus pēc darba beigšanās. Visiem darbiniekiem piedāvājam kļūt par arodbiedrības biedriem, kas viņiem nodrošina drošus darba apstākļus, bezmaksas juridiskās konsultācijas un iespēju aizsargāt savas tiesības.