Noderīgi

Šeit Jūs atradīsiet dažādus padomus un ieteikumus saistībā ar "Eurochance". Šī noderīgā informācija nāk no mūsu darbiniekiem, klientiem vai mums pašiem, apkopojot dažādās pieredzes.


Nokārtojiet bezmaksas Eiropas apdrošināšanas karti jau tagad


Katram no mūsu darbiniekiem, lai sāktu strādāt pie mums, ir nepieciešams nokārtot EVAK apdrošināšanas karti. Šo karti izsniedz bez maksas Veselības Norēķinu Centrā un tā dod tiesības uz ārstniecības pakalpojumu saņemšanu visā Eiropas Savienības teritorijā uz tādiem pašiem noteikumiem it kā Jūs būtu tās valsts pilsonis, kurā Jūs atrodaties. EVAK karte ir kā apdrošināšanas karte pret nelaimes gadījumiem ārvalstīs.


Ja arī Jūs vēl neesat mūsu darbinieks, bet vēlaties par tādu kļūt, iesakām, jau savlaicīgi nokārtot šo apdrošināšanas karti pat pirms esat bijis uz darba interviju. Ja arī Jūs neuzsāksiet pie mums strādāt, karte Jums noderēs dodoties citos ārvalstu ceļojumos vai darbā uz citām valstīm.


Vairāk informācijas par karti un tās iegūšanu atrodama šeit:
http://www.vnc.gov.lv/lat/es/LV_iedzivotajiem/EVAK/


Kuru valsti izvēlēties darbam?


Tas ir atkarīgs no Taviem mērķiem, kāpēc dodies strādāt uz ārzemēm.


Eurochance piedāvā darbu tikai vislabāk atalgotajās valstīs Eiropā: Skandināvijas valstīs un nu arī Spānijā.Mēs arī turpmāk piedāvāsim darbu tikai labi atalgotos amatos pie jaukiem un pārbaudītiem darba devējiem.
Tā kā, ja Tavs mērķis ar darbu ārzemēs ir labi nopelnīt, tad Eurochance ir labākā iespēja.


Ja dodies strādāt, lai apskatītu pasauli un sirds velk uz eksotiskām vietām, vari meklēt darbu siltajās Eiropas zemēs. Bet mēs noteikti neiesakām Kipru vai Maltu, kur darba nedēļa ir 6 dienas, darba devēja attieksme ir bieži pazemojoša un viņu tendence ir izmantot darbaspēku no jaunajām ES dalīvbalstīm par minimālo algu, kas nav daudz lielāka par Latvijas līmeni.


Sevišķi smagi siltajās zemēs (bieži arī Spānijā un Itālijā) var būt meitenēm, jo sabiedrībā sievietes bieži tiek vērtētas zemāk par vīriešiem.
Ja tomēr vēlies doties uz šo reģionu, noteikti rūpīgi pārbaudiet darba devēju.


Eurochance iesaka labāk doties strādāt uz augsti atalgotajām valstīm, pelnīt labu atalgojumu un uz siltajām zemēm doties atvaļinājumā.


Angliju vai Zviedriju?


Pastāv uzzskats, ka Lielbritānijā varot nopelnīt visvairāk, salīdzinot visas Eiropas Savienības valstis, tomēr pēdējā laikā arvien vairāk pastiprinās tendence, ka darbinieki no Austrumeiropas ir spiesti konkurēt savā starpā un tad darbu dabū tas, kas ir gatavs strādāt par viszemāko samaksu.
Minimālā alga Lielbritānijā ir 5,10 £/stundā, bet ar to nav viegli izdzīvot šajā dārgajā valstī.
Arī ne visu darba devēju attieksme šajā valstī ir atsaucīga un laipna. Bieži uz Jums var skatīties "no augšas" kā uz lēto darbaspēku no Austrumeiropas.
Bet ja Jūs ar to varat samierināties, tad Anglija arī ir laba iespēja nopelnīt.


Zviedrija jau izsenis ir raksturojusies ar tolerantu un iecietīgu sabiedrību. Šajā valstī darba devējiem ir pilnīgi vienalga no kuras valstis Tu esi. Ja Tu esi izdarīgs, čakli strādā un parādi sevi no labākās puses, Tu iemantosi lielu respektu.
Dzīves dārdzība Zviedrijā ir zemāka nekā Lielbritānijā, tādēļ runājot skaidras naudas izteiksmē, Jums pēc visu izdevumu segšanas uz rokas paliks vairāk naudas nekā strādājot Anglijā.


Daudzi izvēlas Zviedriju arī tāpēc, ka tā atrodas tuvu Latvijai, ceļa izmaksas ir ievērojami zemākas un Zviedrija katru gadu Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) "Pasaules labklājības ziņojumā" tiek atzīta kā 1. vai 2. valsts pasaulē, kurā dzīvot ir vislabāk.


Cilvēki, kas reģistrējas mūsu datu bāzē un vēlas strādāt ārzemēs, bieži jautā, kuru nozari un amatu viņiem izvēlēties, ja darbu vēlas iegūt pēc iespējas ātrāk


Aprakstiet pēc iespējas sīkāk savas prasmes un iepriekšējo darba pieredzi. Tādā gadījumā mēs redzēsim, ka Jūs tiešām esat piemērots/a attiecīgajai vakancei.


Ko ņemt un ko neņemt līdzi


Lielākajā daļā citu valstu pārtikas cenas vairs nav augstākas kā Latvijā, tādēļ vairs nav vērts līdzi ņemt ēdamo. Mūsu ieteikums ir iepirkties lēto cenu veikalos ārvalstīs, kur produktu kvalitāte ir tāda pati, bet cenas ievērojami zemākas.


Neņem līdzi daudz drēbju, jo Tu tāpat nopirksi jaunas. Katrā valstī vietējā mode atšķirās, un var gadīties tā, ka Tavas foršākās bikses un jaciņu jaunie ārzemju draugi nepavisam nenovērtēs.


Paņem līdzi gultas veļu un virtuves piederumus. Citus padomus Tu atradīsi Eurochance Ceļvedī, ko saņemsi pirms došanās darbā.

______________________________________________________________________________________________

EUROCHANCE privātuma politika

 

Rīgā, 2018. gada 25. maijs

 

Stājas spēkā 2018. gada 25. maijā

 

Datu apstrādes pārzinis

 

 1. 1.SIA EUROCHANCE personas datu apstrādes pārzinis ir:

 

Nosaukums

SIA EUROCHANCE

Reģistrācijas numurs

48503011689

Adrese

Skolas iela 20-44, Brocēni

Tālruņa numurs

+371 28221112

E-pasta adrese

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Datu aizsardzības speciālists

 

 1. 2.Eurochance datu aizsardzības speciālists - tel.nr. +371 28221112, e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Datu apstrādes nolūks un tiesiskais pamats

 

Līguma izpilde atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta b) apakšpunktam.

 

 1. 3.Eurochance veic Jūsu datu apstrādi, rekrutēšanas nolūkā, lai atrastu Jums atbilstošu darba vietu un noslēgtu darba līgumu.

 

 

Iespējamie datu saņēmēji

 

 1. 4.Eurochance ir tiesības izpaust personas datus:

 

4.1.   ja informāciju ir nepieciešams nodot potenciālajam darba devējam, lai izpildītu novērtētu Jūsu atbilstību potenciālajai darba vietai.

4.2.   ja informāciju par personas datiem rakstiski pieprasa pilnvarotas valsts vai pašvaldību iestādes Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un kārtībā.

 1. 5.Jums ir tiesības pieprasīt Eurochance informāciju par trešajām personām, kas saņēmušas informāciju par Jums, ja vien Latvijas Republikas normatīvajos aktos nav noteikts citādi.

 

Piekļuve saviem personas datiem un datu pārnesamība

 

 1. 6.Saviem datiem Jūs varat piekļūt, kā arī izdarīt labojumus, rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Datu labošana, dzēšana vai apstrādes ierobežošana

 

 1. 7.Sniegtajiem datiem jābūt patiesiem, spēkā esošiem un pilnīgiem, kad veicat reģistrāciju mājas lapā, gan slēdzot darba līgumu, gan līguma izpildes laikā.

 

 1. 8.Datu izmaiņu gadījumā Jums ir jāatjauno datus, ziņojot Eurochance par nepieciešamajām izmaiņām.

 

 

Datu glabāšanas ilgums

 

 1. 9.Jūsu dati tiek glabāti līdz brīdim, kad esam Jums atraduši piemērotu darba vietu.

 

Sūdzības iesniegšana

 

 1. 10.Fiziskai personai ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei par iespējamo personas datu aizsardzības pārkāpumu.

 

Politikas grozījumi

 

 1. 11.Eurochance privātuma politika pēc nepieciešamības var tikt grozīta. Visas privātuma politikas izmaiņas

Tiks publicētas www.eurochance.lv interneta vietnē zem sadaļas Noderīgi.


Mums ir ļoti svarīgi uzzināt arī Tavas domas par mūsu darbību un ieteikumus kompānijas piedāvāto pakalpojumu uzlabošanā. Būsim priecīgi par jebkuru padomu un ieteikumu. Sūtiet uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.