Atsauksmes

Mums ir svarīgs jūsu viedoklis!

Apmierināti klienti ir

mūsu pakalpojumu garantija

No savas puses es varu pateikt tikai labus vārdus, jo darbs un dzīvošana bija labi organizēts, pārējais jau ir atkarīgs no manis.
Paldies par sapratni un sadarbību visos jautājumos, kuri tika risināti šajā laika posmā. Nepieciešamības gadījumā es zinu, ka man būs, kur meklēt sadarbību. Žēl, ka nezināju par jums ātrāk. Varu tikai pateikt vēlreiz lielu paldies par sadarbību.

Māris
celtnieks

Strādāju jau ceturto gadu, paldies, par pretimnākšanu dažādās dzīves situācijās, paldies, ka vienmēr esiet sasniedzami, pat brīvdienās, paldies, ka tā rūpējieties par saviem darbiniekiem.

Larisa
uzkopēja

Paldies firmai, ka palīdzēja man netikai iegūt darbu kārotajā valstī, bet ari par to, ka palīdzēja man iekārtoties un aprast ar valsti, par to, ka neatsaka palīdzību ofisa meitenes gan Latvijas, gan Zviedrijas arī ārpus darba laika, paldies, Jums par to, ka esat tik draudzīga kompānija.

Sandra
uzkopēja

Ļoti pretimnākoša firma, lai ar darbu bija jābeidz veselības dēļ, no viņu puses tika panākta sapratne un vienošanās, ļoti pretimnākoši cilvēki.

Jānis
kabeļu racējs

Kad pirmo reizi devos strādāt caur firmu, tad biju neziņā par to kā būs, jo daudzas firmas ir tādas, kas tikai aizsūta un par saviem strādniekiem neinteresējas, taču viss bija kārtībā. Firma ir pretimnākoša un arī ar naudām nav nekādas problēmas. Iesaku arī citiem braukt strādāt, jo ir reāla iespēja nopelnīt iztiku ģimenei. Darba apstākļi ir labi un arī ar dzīvošanu esmu apmierināts. Es braucu strādāt jau vairākus gadus un arī turpmāk braukšu.

Aldis
kabeļu racējs

Eurochance ir ļoti laba iespēja ne tikai Latvijas ieilgušās krīzes laikā nopelnīt labu algu, bet arī dzīvot jaukā Ziemeļeiropas pilsētā - apceļot un iepazīt multinacionālo Stokholmu, mācīties zviedru valodu. Tīrītājas darbs prasa labu veselību, prasmi un spēju komunicēt ar dažādiem cilvēkiem gan darbā, gan ārpus tā. Vienīgais - noteikti der ielāgot Ārijas Elksnes teikto: "Kad iesi pie citas tautas, lai nomodā sirds Tev un prāts - Tu nenāc tikai no sevis, no savas tautas tu nāc".

Irīna
uzkopēja